FINALE

Datum Vrijeme Grad Rezultati
13.07. 21:00 Rio de Janeiro Njemačka  1 (0) -  0 (0) Argentina

 


 

PLAY-OFF ZA TREĆE MJESTO

Datum Vrijeme Grad Rezultati
12.07. 22:00 Brasilia Brazil      
 0 -  3 Nizozemska

 


 

POLUFINALE

Datum Vrijeme Grad Rezultati
08.07. 22:00 Belo Horizonte Brazil  1 -  7 Njemačka
09.07. 22:00 Sao Paulo Nizozemska  0 (2) -  0 (4) Argentina

 


 

ČETVRTFINALE

Datum Vrijeme Grad Rezultati
04.07. 18:00 Rio de Janeiro Francuska  0 -  1 Njemačka
04.07. 22:00 Fortaleza Brazil  2 -  1 Kolumbija
05.07. 18:00 Brasilia Argentina  1 -  0 Belgija
05.07. 22:00 Salvador Nizozemska  4 (0) -  3 (0) Kostarika

 


 

OSMINA FINALA

Datum Vrijeme Grad Rezultati
28.06. 18:00 Belo Horizonte Brazil  3 (1) - 2 (1) Čile
28.06. 22:00 Rio de Janeiro Kolumbija  2 -  0 Urugvaj
29.06. 18:00 Fortaleza Nizozemska  2 -  1 Meksiko
29.06. 22:00 Recife Kostarika  5 (1) -  3 (1) Grčka
30.06. 18:00 Brasilia Francuska  2 -  0 Nigerija
30.06. 22:00 Porto Alegre Njemačka  2 (0) -  1 (0) Alžir
01.07. 18:00 Sao Paulo Argentina  1 (0) -  0 (0) Švicarska
01.07. 22:00 Salvador Belgija  2 (0) -  1 (0) SAD

 


 

Raspored po grupama

 

GRUPA A

Datum Vrijeme Grad Rezultati
12.06. 22:00 Sao Paulo Brazil  3 -  1 Hrvatska
13.06. 18:00 Natal Meksiko  1 -  0 Kamerun
17.06. 21:00 Fortaleza Brazil  0 -  0 Meksiko
19.06. 00:00 Manaus Kamerun  0 -  4 Hrvatska
23.06. 22:00 Brasilia Kamerun  1 -  4 Brazil
23.06. 22:00 Recife Hrvatska  1 -  3 Meksiko

 

GRUPA B

Datum Vrijeme Grad Rezultati
13.06. 21:00 Salvador Španjolska  1 -  5 Nizozemska
14.06. 00:00 Cuiaba Čile  3 -  1 Australija
18.06. 18:00 Porto Alegre Australija  2 -  3 Nizozemska
18.06. 21:00 Rio de Janeiro Španjolska  0 -  2 Čile
23.06. 18:00 Curitiba Australija  0 -  3 Španjolska
23.06. 18:00 Sao Paulo Nizozemska  2 -  0 Čile

 

GRUPA C

Datum Vrijeme Grad Rezultati
14.06. 18:00 Belo Horizonte Kolumbija  3 -  0 Grčka
15.06. 03:00 Recife Obala Bjelokosti  2 -  1 Japan
19.06. 18:00 Brasilia Kolumbija  2 -  1 Obala Bjelokosti
20.06. 00:00 Natal Japan  0 -  0 Grčka
24.06. 22:00 Cuiaba Japan  1 -  4 Kolumbija
24.06. 22:00 Fortaleza Grčka  2 -  1 Obala Bjelokosti

 

GRUPA D

Datum Vrijeme Grad Rezultati
14.06. 21:00 Fortaleza Urugvaj  1 -  3 Kostarika
15.06. 00:00 Manaus Engleska  1 -  2 Italija
19.06. 21:00 Sao Paulo Urugvaj  2 -  1 Engleska
20.06. 18:00 Recife Italija  0 -  1 Kostarika
24.06. 18:00 Natal Italija  0 -  1 Urugvaj
24.06. 18:00 Belo Horizonte Kostarika  0 -  0 Engleska

 

GRUPA E

Datum Vrijeme Grad Rezultati
15.06. 18:00 Brasilia Švicarska  2 -  1 Ekvador
15.06. 21:00 Porto Alegre Francuska  3 -  0 Honduras
20.06. 21:00 Salvador Švicarska  2 -  5 Francuska
21.06. 00:00 Curitiba Honduras  1 -  2 Ekvador
25.06. 22:00 Manaus Honduras  0 -  3 Švicarska
25.06. 22:00 Rio de Janeiro Ekvador  0 -  0 Francuska

 

GRUPA F

Datum Vrijeme Grad Rezultati
16.06. 00:00 Rio de Janeiro Argentina  2 -  1 Bosna i Hercegovina
16.06. 21:00 Curitiba Iran  0 -  0 Nigerija
21.06. 18:00 Belo Horizonte Argentina  1 -  0 Iran
22.06. 00:00 Cuiaba Nigerija  1 -  0 Bosna i Hercegovina
25.06. 18:00 Porto Alegre Nigerija  2 -  3 Argentina
25.06. 18:00 Salvador Bosna i Hercegovina  3 -  1 Iran

 

GRUPA G

Datum Vrijeme Grad Rezultati
16.06. 18:00 Salvador Njemačka  4 -  0 Portugal
17.06. 00:00 Natal Gana  1 -  2 SAD
21.06. 21:00 Fortaleza Njemačka  2 -  2 Gana
23.06. 00:00 Manaus SAD  2 -  2 Portugal
26.06. 18:00 Recife SAD  0 -  1 Njemačka
26.06. 18:00 Brasilia Portugal  2 -  1 Gana

 

GRUPA H

Datum Vrijeme Grad Rezultati
17.06. 18:00 Belo Horizonte Belgija  2 -  1 Alžir
18.06. 00:00 Cuiaba Rusija  1 -  1 J. Koreja
22.06. 18:00 Rio de Janeiro Belgija  1 -  0 Rusija
22.06. 21:00 Porto Alegre J. Koreja  2 -  4 Alžir
26.06. 22:00 Sao Paulo J. Koreja  0 -  1 Belgija
26.06. 22:00 Curitiba Alžir  1 -  1 Rusija